Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

 

Türkiye’deki veri depolama ve iş sürekliliği alanlarında kaliteli hizmet ve destek anlayışı ile kurulan GBA, alanında özel bir konumdadır.

 

GBA, uyguladığı “Akıllı Veri Yönetimi” konsepti çerçevesinde depolama birimlerinden, sanallaştırma teknolojileri ve güvenlik çözümlerine kadar her türlü ortamdaki verinin güvenli ve sürekli şekilde korunmasını ve çalışmasını sağlayan entegre çözümler sunar. Bu bünyede sunduğu hizmet ve çözümlerle, müşteri ihtiyaçlarını gereksinimlerini ön planda tutarak hareket etmektedir.

 

GBA, verinin her aşamada yönetimini sağlayan üst seviyede uygulamalar, çözümler ve hizmetleri sunan “Çözüm ve Destek Partneri” olarak çalışır.

 

GBA, “Akıllı Veri Yönetimi” “Veri Güvenliği” “Bütünleşik Sanallaştırma” konseptleri çerçevesinde sunduğu uygulamalarda, kendi alanın da öncü uluslararası markalar ile iş ortaklığına sahiptir.

 

GBA; belirlediği vizyonundan hareketle, sunduğu hizmet ve çözüm yelpazesi ile müşterisinin veri sürekliliği ve güvenliği alanında her türlü ihtiyacına cevap veren bir iş ortağı olarak çalışır. Telekomünikasyon, Teknoloji, Finans, Üretim,Sanayi, Savunma ve Kamu başta olmak üzere farklı alanlardaki deneyimi ile bünyesinde bulundurduğu donanım ve yazılım platformları ile daima güven, atılımcı, gelişen bir yaklaşımla yaptığı yatırımlarla sektörel kaliteye katkı yapmaya devam edecektir.

Test

Form Gönderimi

Tamam

gbabilisim
Online destek hattı 0 (312) 234 13 35
Mail info@gbabilisim.com.tr
Bize Ulaşın
Konutkent 3028 Sk. A-Blok No:173 (Eskişehir Yolu 15. Km) Çayyolu /Ankara
Copyright © 2018 GBA BİLİŞİM YAZILIM DONANIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ Her Hakkı Saklıdır.
Web Tasarım Teknobay